Pin It   
AKREP BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Akrep Burcu Günlük Yorumları

Akrep Burcu

Akrep Burcunun Günlük Burç Yorumu - 16 Eylül 2014 Salı

Mars burcunuzda ilerliyor. Sabit düşünüyor ve inatla kendi düşüncelerinizi savunuyorsunuz. Bugün, kararlı davranışlarınızın faydasını göreceksiniz. Sadece; düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmadan önce, karşı tarafın da fikrini almalısınız. Çok bireysel olmayın. Olayların duygusal boyutu kafanızı karıştırabilir.

Aşk:
Para:
Sağlık:

15 Eylül 2014 Pazartesi

Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bugün, değişik fırsatların kombinasyonu karşısında karar verme güçlükleri yaşayabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttıracak öğeler üzerinde durmanız, bazılarına ters gelebilir. Olaylara geniş bir şekilde bakıyorsunuz.

13 Eylül 2014 Cumartesi

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, birliktelikleriniz hakkında duygusal gelişimler göstereceksiniz. Karşı tarafın denge konusunda yapacağı hataları, kısa sürede bertaraf etmeniz mümkün. İhtimallerden yola çıkarak, asıl ulaşmak istediğiniz sonuca geleceksiniz. Ortaklıklar konusunda zorlanmanız işe yarayacak.

12 Eylül 2014 Cuma

Yaşantınızda her şey, ya hep ya da hiçtir. İkisinin ortasını bir türlü bulmayı beceremediniz. Çevrenizdeki herkes sizin enerjinize hayran. Güçlü bir mantık insanısınız. Sevdiğiniz kişiye sürekli kendinizi anlatmakla zaman geçiremezsiniz. Her şeyinizle o kadar farklısınız ki sizi anlamak için uzun bir zaman gerekli. Güçlü bir enerjiniz var. Sürekli bir koşuşturma halindesiniz.

11 Eylül 2014 Perşembe

Mars burcunuzda ilerlerken, partnerinizle aranızda duygusal yönlerinizi abartacaksınız. Saklamaya çalıştığınız konuların sizi baskı altına almasından dolayı canınız sıkılmış olabilir. Bugün partnerinizin maddesel olanaklarınızdan siz de faydalanacak, alacağınız ortak kararlar sonucunda, kazançlarınızı yeniden belirleyeceksiniz.

10 Eylül 2014 Çarşamba

Duygusal ilişkilerinizde karşılıklı bir mücadele içinde olsanız bile, onun sizin üzerinizdeki gücü biliyor ve kendinizi ona teslim ediyorsunuz. İş konusunda rakiplerinizin olduğunu unutmamalı ve tavırlarınızı planlı bir şekilde sürdürmelisiniz. Bugün hırslı yönleriniz, size yeni bir yönlendirme getirecek ve son durumunuzdan siz de memnun kalacaksınız.

Kaynak: Yorumcu.com