AKREP BURCU YORUMLARI ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI BURÇLARIN YORUMLARI VE BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ
Bu sayfayı paylaşın

Akrep Burcu Günlük Yorumları

Akrep Burcu

Akrep Burcunun Günlük Burç Yorumu - 24 Kasım 2014 Pazartesi

Hayatınızda ve ilişkilerinizde daha yaratıcı daha güvende ve güçlü hissedeceğiniz bir gün olacak. Anın tadını çıkarın.

Aşk:
Para:
Sağlık:

22 Kasım 2014 Cumartesi

Zihninizin kıvraklığı herkesi büyülüyor. İlişkilerinizde atak davranışlarınızla ikna ediciliğiniz oldukça yüksek. Rekabetçi ve cesur hissedeceğiniz bir gün.

21 Kasım 2014 Cuma

Yaratıcı projelerle uğraşmak için güzel bir gün olabilir. Sevdiğinizle ya da çocuklarınızla maddi konularda aynı fikirde olmadığınız için hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

20 Kasım 2014 Perşembe

Şimdiye kadar göz ardı ettiğiniz ruhsal eşlik konusu en önemli mihenk taşınız olabilir. Kısaca, aşk hayatınız yeni değerlendirmelerin ve değişimlerin eşiğinde görünüyor. Değerlendirmelerinizi yaparken, tek taraflı davranmayarak; ikiniz içinde üzücü olmayan sonuçlara ulaşmaya gayret edin.

19 Kasım 2014 Çarşamba

Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için, uygun bir gün. Karşılıklı yaşadığınız duygusal ilişkilerinizde, yoğun bir tempo var. Planlarınızı yaşama geçirmelisiniz.

18 Kasım 2014 Salı

Ay burcunuzda ilerliyor ve gizli arzularınızın belirginleşmesi ve partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız, aklınızın karışmasına neden olabilir. Baskı altında tutuğunuz duygularınızı ortaya çıkarmak isteyecek ve ilişkinize kişiselleştirecek davranışları tercih edeceksiniz. Kişisel çabalarınız, çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor.

Kaynak: Yorumcu.com